Spodenki rowerowe


Spodenki rowerowe dla wymagających.

Trudno sobie wyobrazić jazdę na rowerze bez odpowiedniego ubioru. Oczywiście są osoby, które zakładają zwykłe ciuchy, ale profesjonaliści nastawieni na dłuższe treningi, muszą zaopatrzyć się w odpowiednie ubranie, które zapewni im komfort podczas długiej jazdy.

Odpowiednio dobrany strój do jazdy na rowerze ma bardzo duże znaczenie. Dzięki niemu bowiem czujemy się na rowerze dobrze i możemy przemierzać dłuższe trasy. Jednym z najważniejszych elementów tego stroju są z pewnością spodenki. Przez większość czasu bowiem jadąc na rowerze, nasza pozycja jest siedząca. Trzeba więc zadbać o to, aby po dłuższej jeździe nie rozbolały nas mięśnie pośladków, które najbardziej narażone są na dyskomfort. Można to z powodzeniem zminimalizować dobierając odpowiednie Spodenki rowerowe ze specjalną wkładką. Taka wkładka jest odpowiednio wyprofilowana i dzięki temu minimalizuje ucisk na kości kulszowe, a jednocześnie niweluje otarcia w miejscach na to narażonych. Oprócz tego zapewnia ona odpowiednią wentylację, co chroni wrażliwe miejsca przed bakteriami i nieprzyjemnym zapachem. Spodenki z taką wkładką doskonale odprowadzają także wilgoć.

Odzież rowerowa wysokiej jakości

Osoby trenujące na rowerze wiele godzin dziennie, oczekują od odzieży rowerowej doskonałej jakości. Tylko takie produkty są bowiem w stanie zapewnić ich użytkownikom komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Szukając właśnie takich produktów dla wymagających, warto odwiedzić stronę https://www.rowertour.com/c/406/spodenki-krotkie gdzie znajdziemy szeroką gamę odzieży rowerowej. Przede wszystkim znajdziemy tam spodenki dla dzieci, młodzieży i dorosłych w różnych wzorach i fasonach. Wszystkie spodenki posiadają wkładki, które odpowiednio zabezpieczą wrażliwe miejsca podczas długiej jazdy. Znaleźć w ofercie sklepu możemy zarówno krótkie, jak i dłuższe spodenki oraz te z szelkami. Każdy rowerzysta znajdzie więc tutaj coś dla siebie.

Z jakiego materiału spodenki?

Materiał z jakiego wykonane zostały spodenki ma duże znaczenie dla komfortu jazdy. Warto więc wybierać produkty stworzone z elastycznych materiałów. Najczęściej dobre jakościowo spodenki wykonane są z nylonu lub też polyesteru. Te mikrowłókna są bardzo cienkie, ale jednocześnie zapewniają odpowiednią ochronę antybakteryjną i przeciwwietrzną. Oprócz tego taki materiał jest trwały, lekki i łatwo się go przechowuje. Spodenki wykonane z takiego materiału są więc bardzo cenione przez osoby uprawiające kolarstwo amatorsko, a także zawodowo. Warto więc stawiać na tego typu produkty, jeżeli zależy nam na tym, aby jazda rowerem zawsze kojarzyła się dobrze.

Informacje

Dodany: 2018-04-18
Kategoria: Porady

Tagi dla artykułu


Wygodne manetki rowerowe
Nowoczesna shimano ultegra

Copyright © 2018 Bodzio-bike.pl